Preklad zo StarPortrait

28. srpna 2008 v 22:04 | kaulitzlove |  Interviews & articles
The best of both Worlds? [To nejlepší z obou světů?]

Tokio Hotel dětská kapela?! Oh ano, to by mohlo ještě být problémem. V Americe je momentálně "Hannah Montana" hitem dětských pokojů a základních škol. Písně patnáctileté Miley Cyrus si podmanili už celé Státy! Miley, dcera slavného country zpěváka Billyho Raye Cyruse, hraje na svých vystoupeních roly slavné "Hannah Montana", fiktivní zpěvačky, kterou Miley hraje i v rovnocenném sitcomu na Disney Chanellu. Sitcom, Koncertní turné, CDčka & DVDčka mají taky podíl na úžasné show.- obrovský dětský "Franchise", při kterém si dělá producentský Disney Chanell obrovský business! Každé dítě v Americe zná Hannah a teda taky i Miley.

A Tokio Hotel mají být její německá verze?!

Aahm .. ne! Sorry, milí Americký rodiče, ale v tomhle se opravdu pletete! To teda rozhodně nejsou!

Bill, Tom, Gustav a Georg jdou něco úplně originální. Jejich texty jsou plné emocí a bolesti, citů & touhy a tím překračují horizont zkušeností některých dětinských Montana-Fans. Může se sice stát, že děti které ještě teď sedí doma před televizí a koukají "Hannah Montana", se jednou stanou TH fanoušky - ale porovnatelní teda HM a TH nejsou!

To platí pro fanoušky z obou táborů, kteří vědí jak velké je porovnávání. Proto se Roslyn jen smívá při poslouchání rozhovoru otce s taxikářem. Nech si myslí, co chce!

Tokio Hotel TV - Potvrzeno, to jsme my


Čtyři kluci z Magdeburku využívají internet v té nejlepší formě, aby ještě před úspěchem v USA vytvořili zcela novou fanouškovskou základnu a taky aby navázali lepší kontakt ke všem fans. Tak například v týdenním seriálu z krátkých dokumentů, které prezentují každou středu. "Tokio Hotel TV" se nazývají kratoučký kousky interview & filmíků. Nabízejí krátký pohled do málo zveřejňovaného zákulisí kapely. A sprovázejí Billa Kaulitze & Co. Při jejích každodenním programu - na letišti, v hotelích, studijích. Od Ledna jsou tyto videa zveřejněny na internetovém portálu Youtube, prezentovány americkou fan stránkou : www.tokiohotel-us.com. A hned po prvním dílu se ozývali reakce z USA: "Nemůžu uvěřit, že někdo v přibližně mém věku dokáže dělat takovou hudbu a psát takové krásné texty jako oni." A taky mužský kolega se ozval! : "Mám rád Tokio hotel, protože "rockují" a dokážou se prosadit."

Přeložila Petush pro http://tokio-hotel-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama