Tokio Hotel dávají mladým fanouškům to, co chtějí

29. srpna 2008 v 18:54 | kaulitzlove |  Interviews & articles
y Mike Daniel / The Dallas Morning News
Čekání je někdy riskantní hra, hlavně pro pozornost chtějící 14leté.

Stylový emo-rock kvartet Tokio Hotel tohle zná. Tahle čtyřka drží v Německu rekord v nejrychleji prodaném množství alb v německé pop historii. A na amerických pobřežích, stovky mladých teenagerů čekají hodiny před show například v New Yorku a LA.

Čekání je ovšem jenom cesta k utrpení.

Na jejich první americké turné, které se koná i v House of Blues v úterý, není žádná předkapela: jenom černou plachtou zakryté podium,obsahující kapely logo.

Začátek show měl být v osm hodin večer. Byla to ovšem nepravdivá informace. Interpreti se na podiu ukázali až v 9:17. Během 77 minutového vystupování, hala měla jenom 500 diváků - ani ne třetina pro vyprodání HOB. Mezitím ovšem všechny akce skončili a rodiče jenom tak procházeli kolem s jedním okem na potomstvu a druhým na baru.

Když se plachta stáhla dolů, tak se mohli klást dvě otázky: proč jsou Tokio Hotel goth-pop senzací a jak úzká je vhodná příležitost.

Za mnoho může zpěvák Bill Kaulitz svou hřívou a zženštilostí. Ale 18letý má slabý a neznělý hlas s trochou rozsahu; oba, on i jeho dvojče, dredatý kytarista Tom, byli váhavý a spiklenecky vystupovali s trochou fyzické upřímnosti. Muzika - stejně jako vzhled, je něco mezi Jonas Brothers a A.F.I. - v několika bodech struktury jsou si podobní.

To vše je ale pro řady v pořádku, pro většinu z nich to byl první koncert. Ale každého určitě zajímá, co bude u Tokio Hotel dalšího, protože se nemůžou po celou dobu maskovat za svítivý panel, velké příslušenství a fanoušky navždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BajulíneQ BajulíneQ | Web | 29. srpna 2008 v 18:56 | Reagovat

wow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama