Září 2008

Tokio Hotel majú BEST NEW ARTIST

8. září 2008 v 19:46 | kaulitzlove |  Hot news
Ako všetci viete, včera sa v Hollywoode odovzádavli hudobné ceny "MTV Video Music Awards 2008 a Tokio Hotel boli nominovaní v dvoch kategóriach. V BEST POP VIDEO ich bohužiaľ porazila Britney Spears s videoklipom Peace of Me, ale v kategórii BEST NEW ARTIST, ktorá je ešte dôležitejšia VYHRALI!!!

Dokonca sa im podarilo na 61% zvíťaziť aj v ankete o najlepší príchod na červený koberec!

Tom zhora

8. září 2008 v 13:55 | kaulitzlove |  ♥Tomik♥

Kaulitz Twins

6. září 2008 v 21:21 | kaulitzlove |  ♥ Kaulitz twins ♥
podla mna je to nakrajsi obrazok aky som kedy videla :)) je fakt uzasny :) a ten Billik je na nom fakt zlatucky juuj pusu posielam xD

Vtipek

6. září 2008 v 21:14 | kaulitzlove |  Only,Texty - CZ,DE,EN...
Tokio Hotel sa rozhodú, že pôjdu do Španielska.

Gustav hovorí: "No, tak to ma tam volajte DeGustav!"

Georg: "Tak ja tam budem DeGeorg!"

Tom: "DeTom, to znie dobre."

A Bill na to všeto povie: "Ja s vami nejdem!"

Schre! & th-music.blog.cz
jooooooooj mnooo je to poriadna haluz ako xDD ale je mi luto nasho Billusika anjelika :(( mnoo zevraj DeBill x( hambite sa ludia :(( najkrajsie je Billika xDD

MTV FNMTV interview -5.9.2008

6. září 2008 v 21:02 | kaulitzlove |  Awards,TV pořady,Veřejné akce...

Tim: Ako ste reagovali, keď se prvýkrát počuli, že ste nominovaní nie raz, ale dvakrát?
Tom: Viete, skákali sme. Je to úplne šialené.
Bill: Myslím, že to je najväčšia vec v celej našej kariére. Je to skutočne bláznivé.
Tim: Ste nominovaní na BEST POP VIDEO a BEST NEW ARTIST. Čo pre vás znamená viac? Ktoré ocenenie si chcete vziať domov?
Bill: Myslím, že s BEST POP VIDEO je to naozaj ťažké. Uhm, viete...
Tom: Myslím, že je tam veľmi veľká konkurencia. Jonas Brothers napríklad. Na rôznych blogoch a stránkach fanúšikov som si uvedomil, že fanúšikovia Tokio Hotel a Jonas Brothers nie sú práve tí najlepší kamaráti. Čo sa tam deje?
Bill: Neviem. Myslím, že hrajú obrovské koncerty v Amerike a my hráme veľa koncertov v Európe. Ale myslím, že všetci majú dosť fanúšikov...
O "BEST POP VIDEO"
James: Existujú dve skutočne silné konkurencie. Jednou z nich sú Tokio Hotel a na druhej strane stoja Jonas Brothers. Myslím, že medzi týmito dvoma bude boj o ocenenie.
Tim: Kto myslíš, že si vezme domov ocenenie? Jonas Brothers alebo Tokio Hotel? Ignoruj skutočnosť, že táto štvorica teraz sedí vedľa nás.
James: Úprimne si myslím, že ocenenie si domov odnesú Tokio Hotel.


Tokio Hotel odovzdajú cenu

6. září 2008 v 20:57 | kaulitzlove |  Zaujimavosti,drby & Fan stuff,actions,projects ...
Podľa najnovších informácií, ktoré sa objavili na stránkach mtv.com budú chalani z Tokio Hotel v priebehu galavečera spojeného s odovzdávaním cien MTV Video Music Awards 2008 odovzdávať cenu výhercovi jednej z kategórií! Ktorej, zatiaľ nie je známe, no nechajme sa prekvapiť, kto to nakoniec bude a v ktorej kategórii:-)

Tokio Hotel teda v priebehu celého dňa uvidíme niekoľkokrát - budú na červenom koberci, kde bude s nimi určite nejaký rozhovor. Zapózujú pre fotografov. Uvidíme ich vystupovať s nejakou piesňou, snáď si odnesú aspoň jednu cenu a jedno ocenenie aj niekomu odovzdajú... Okrem toho budeme môcť vidieť rozhovory zo zákulisia po show, kde sa ich budú pýtať na ich pocity a tiež nejaký materiál z afterparty. Máme sa teda na čo tešiť!


Bill spieva pre Toma x)

6. září 2008 v 14:07 | kaulitzlove |  ♥ Kaulitz twins ♥

Medvíďata Tom a Bill opustí ZOO Brno nejdřív v prosinci!

6. září 2008 v 14:03 | kaulitzlove |  Hot news
BRNO - Zatímco si lední medvíďata Tom a Bill v brněnské ZOO užívají po boku mámy rodinnou idylku, ze světa se už ozývají zahrady, které o ně mají zájem. Kluci totiž musí za pár měsíců odejít, protože se z námluv v Praze vrátí do Brna jejich otec Umca.
Podle mluvčího brněnské zoo Pavla Hrazdíry přišly nabídky ze zoo Erlebniswelt Gelsenkirchen a Tiergarten Nürnberg v Německu, ze zoo Nikolaev na Ukrajině, z Číny, z Monde Sauvage Safari v Belgii. Existuje i šance, že jedno z medvíďat zůstane v Česku, protože zájem má také pražská zoo. "Nabídky monitorujeme. Po skončení prázdnin a dovolených očekáváme, že se ozve ještě řada dalších zahrad. Přirozeně odchovaná medvíďata totiž nejsou fixovaná na člověka a nemají vady způsobené umělým odchovem. Jsou tedy výborným základem budoucího kvalitního chovu,"míní Hrazdíra. Chovatelé budou při výběru nového domova medvídků posuzovat hlavně kvalitu prostředí, vzdálenost a také to, jaké zvíře za ně výměnou zoo nabídne. "Odchod medvíďat plánujeme na prosinec či leden," dodal mluvčí.

Z roztomilých špuntů jsou rockeři :)

6. září 2008 v 14:02 | kaulitzlove |  ♥ Kaulitz twins ♥
Z roztomilých špuntů, rockeři na podiu! Happy Birthday, Bille a Tome Kaulitzovi! Dvojčata z Tokio Hotel slavila 1.září v Mexiku své 19.narozeniny.

Tam dávají rockové hvězdy po jejich americkém turné právě rozhovory.

Je neuvěřitelné, jak se oba bratři v průběhu času změnili.

Ještě v polovině 90.let byli Bill a Tom sladcí kluci, kteří poslušně chodili se svými vrstevníky do mateřské školky.

Fotka nahoře je z r.1995. Dvojčatům bylo 6 let - a členové skupiny Langenhagen/Hannover. Docela milé malé hvězdy!

Náš svět se zhroutil! (DE Bravo 37/08)

6. září 2008 v 13:57 | kaulitzlove |  Interviews & articles
Činí svět šíleným! Dokonce i v Americe křičí dívky jméno Billa (19), Toma (19), Gustava (19) a Georga (21) a znají všechny jejich songy. Tokio Hotel jsou teď nejúspěšnější německá kapela. Jaký exportní hit! Všechno jim začalo před třemi lety. Kdyby se nestala jistá událost, nic by nebylo - žádné CD, žádná muzika, žádné vystoupení. Díky tomu, že si jich nahrávací společnost všimla dřív, než měli první singl.

"Bylo po vydání našeho prvního singlu a my se rozkoukávali ve světle reflektorů", povídá Tom. "Pamatuju si, když jsme podepisovali naši první smlouvu", Bill pokračuje. "Měli jsme zrovna grilovačku, když k nám přijel producent a předal nám stříbrnou desku. Totálně jsme šíleli, když jsme si představovali, že se třeba dostaneme na vrchol. Všechno to znělo tak cool a krásně. Přemýšleli jsme nad tím, jaké by to bylo mít své vlastí CD v obchodě". Ale nic nešlo tak rychle. Chvíli potom si to všechno nahrávací společnost rozmyslela. Nevěřili v jejich obrovský talent a neobvyklý styl a poslali Tokio Hotel "zpátky na ulici". (a to byla chyba, hajzlové :D váš problém xP xD)
"Bylo to jako facka", popisuje Georg. "Byli jsme čtyři malí kluci z Magdeburgu, pro které se otevřely dveře do světa - a najednou tohle. Těžce to s námi otřáslo". Tom pokračuje, "Nerozumněli jsme, jak k nám mohli být tak nedůvěřiví - hlavně když byli předtím v takovém očekávání. Náš velký sen se rozplynul. Bylo to pro nás velmi smutné".
Kluci začali od začátku: "Ptali jsme se sami sebe, co jsme udělali špatně. Možná jsme fakt něco takového udělali, něco špatně" říká Bill. Kluci se snažili nevzdávat, nerozpadnout se a nespadnout do černé díry (v čiernej diere všetko stíchlo :D). "Hlavně náš tým nás dal dokupy. Každému z nás se zničil sen. Zkoušeli jsme to dva a půl roku - psát songy a nahrávat je. Chtěli jsme se dostat ven - dostat se na podium".
Tom říká, "Byli jsme velmi netrpěliví". Jejich album Schrei už bylo skoro v konečné fázi a chyběl už jenom cover. "Nechtěli jsme vytvořit něčí kopii. Vždycky jsme šli vlastní cestou a měli vlastní styl. Lidé na něj potřebovali prostě říct jen - ANO nebo NE". To bylo krátce po tom, co je navnadila nahrávací společnost Universal. Věřili v moc skupiny a byli totálně přesvědčení, že Bill, Tom, Gustav a Georg to dokážou.
"Byli jsme totálně šťastní", teď se té staré smlouvě s jinou nahrávací společností jen smějí: "Když se na to dívám zpátky, přijde mi to zábavné - ošidili sami sebe", usmívá se Bill. "Na různých party byli lidé proti nám a když se to dozvěděli, měli chuť nás zastřelit."
Georg ho opravuje, "No, byl to dobrý pocit". Tři slavné roky jsou za nimi. "Nezní to jako dlouho - ale mně to přijde jako celý život", říká Bill. "Sotva si teď vzpomenu na něco víc. Vypadalo to jako, že nikdy nebude nic víc, že nikdy nebudeme víc slavní".
Teď je kapela Tokio Hotel na cestách. Každý den nové město, každý den nové lidi a taky nové zkušenosti. "Neudělali jsme si přestávku už několik měsíců. Jsme pořád na cestách a nemáme o tom ani čas přemýšlet", směje se Tom. "Občas jsou ale momenty, kdy vzpomínáme, co všechno bláznivého se během těch tří let stalo!" Důvod, proč teď Tokio Hotel vítězí všude ve světě, je, že vždycky věřili sami v sebe: "Až budem někdy vzpomínat, že jsme hráli turné v USA, bude to šílené", směje se Bill.

2 signy Billa

6. září 2008 v 13:53 | kaulitzlove |  ♥ Tomik Signatury ♥

Voskové figuríny Tokio Hotel v anglickom muzeu

6. září 2008 v 13:50 | kaulitzlove |  Zaujimavosti,drby & Fan stuff,actions,projects ...
Ruské Bravo potvrdilo, že aj Tom, Gustav a Georg budu mať svoju voskovu figurínu !!!
Teším sa mocinky :-)

Maldives

6. září 2008 v 13:47 | kaulitzlove |  Zaujimavosti,drby & Fan stuff,actions,projects ...
Toto miesto je vážne dokonalé!

Vobec sa nečudujem, že si ho Bill a Tom vybrali. Je to tam úplne nádherné! Pod morský svet ale aj na suchu je to výnimočné! Ja keby že sa tam dostanem tak by som ostial nikdy nechcela ísť preč! Čudujem sa, že Bill s Tomom odtial dokázali odísť =)
click na cely clanocek..fakt stoji to zato :)
ZÁKLADNÉ INFO:
Úradný názov: Maldivská republika
Rozloha: 298 km2
Hlavné mesto: Malé
Členstvo: ADB, COMM, ESCAP, IDB, OIC

Počet obyvateľov: 265 000 obyvateľov
Prírastok obyvateľstva: 2,7%
:Stredná dĺžka života 65(m), 63(ž)
Jazyky: divehi (maldivčina príbuzná sinhalčine)
Gramotnosť: 95,7%

Mena: maldivská rupia
(1 USD = 11,8 rupie)
HDP (v miliónoch USD): 306
HDP na 1 obyv. (v USD): 1180

Maledivy sú spleťou viac ako 1200 ostrovov a ostrovčekov rozsypaných pod južným cípom indického subkontinentu v Indickom oceáne. Z tohto počtu je 202 ostrovov obývaných pôvodnými obyvateľmi a 87 ostrovov premenených na rezorty slúžiace pre turistov. Dominantným ostrovom celého súostrovia je Male area s hlavným mestom Malé. Podnebie je tropické, celoročne teplé. Veľmi zaujímavý je tu podmorský koralový svet s hýriacimi farbami a vzácnymi živočíchmi.

Twincest Avatars

6. září 2008 v 13:42 | kaulitzlove |  ♥ Kaulitz twins ♥

Shanadoo o TH

6. září 2008 v 13:28 | kaulitzlove |  Zaujimavosti,drby & Fan stuff,actions,projects ...
"Istý čas sme boli zamilované do Billa, pretože vyzerá skvele a to má u nás najvyššie skóre. Podľa nás sú Tokio Hotel sladkí."

Tomove Boty

6. září 2008 v 13:27 | kaulitzlove |  ♥Tomik♥

Budú mať Tokio Hotel najlepšie miesta na MTV VMA?

6. září 2008 v 13:24 | kaulitzlove |  Zaujimavosti,drby & Fan stuff,actions,projects ...
Nikomu určite neuniklo, že už túto nedeľu (07. 09. 2008) sa v Hollywoode odovzdávajú hudobné ceny MTV Video Music Awards 2008 (more info).
A už dlhšiu dobu je známe, že Tokio Hotel budú pritom! Internetová stránka mtv.com
teraz informovala, že Tokio Hotel budú mať pravdepodobne najlepšie miesta!!! Zasadací poriadok je už hotový a na obrázku pod textom môžete exkluzívne vidieť, kde budú chalani sedieť - priamo vo vnútri 16. etapy - zľava: Georg, Gustav, Tom a Bill. Ale aká to je dievčenská skupina za nimi? (len pre informáciu, ak by vás to napadlo - Pussycat Dolls majú šesť členiek a na tomto obrázku ich je 5)

V prípade, že nemáte americkú či nemeckú MTV, bude sa dať priamy prenos pravdepodobne pozerať aj online cez internet. Červený koberec začína o 20:00 hod a show o hodinu neskôr, čiže o 21:00 hod amerického času. Myslím ale, že vzhľadom na časový posun a školu to bude u nás pozerať málokto - no ak predsa: priamy prenos bude 08. 09. 2008 od 02:00 hod v noci...

TAFF-FANparty in Deutschland

6. září 2008 v 13:19 | kaulitzlove |  Videos