Stars talk about Toko Hotel

Gottschalk Live - Heidi Klum o Billovi

21. dubna 2012 v 20:11 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
11.20
Heidi Klum: Bill byl super. S našimi dívkami dělal "Stage diving". Vysvětlil jim, jak se z pódia skáče do davu lidí. Bylo super, že přišel. Teď pracuje na jeho novém albu. Zavolali jsme mu a on byl okamžitě připravený a přišel, bylo to naprosto cool.
Thomas Gottschalk: Vede se mu dobře, ano? Někteří se trochu obávají, že už nemá zájem [o TH], teď jsou v Kalifornii a ani se nechtějí vrátit a nedělají na albu. Ale pracují na něm..?
Heidi Klum: Zní to tak. Samozřejmě, že Bill neřekl detaily toho, na čem právě teď dělá. Ale řekl, že pracuje na novém albu, je v Los Angeles a proto to jde velmi dobře. Naše epizody připravujeme měsíce dopředu, takže to, co teď lidé vidí, jsme natáčeli před dvěma měsíci, takže už je to chvíle, ale..
Thomas Gottschalk: To je důvod, proč vypadá tak mladě.
Heidi Klum: ...pracuje na albu.

Půjde Melanie C. brzo do studia s Tokio Hotel?

2. prosince 2011 v 16:12 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
[...]
Po této zkušenosti si umí velmi dobře představit, že by pracovala s dalšími německými interprety a udělala další cover. Kdo přichází v úvahu nás trochu překvapilo. Je-li v Německu, tak se potom obzvlášť ráda podívá na koncert Tokio Hotel, prozrazuje. Hudba kapely se jí také zalíbila, prozrazuje nám. Mohli bychom se těšit na nějakou spolupráci? Kromě kluků z Magdeburku je nadšená také ze Scorpions.
[...]

Joe Jonas se zmiňuje o Tokio Hotel

25. října 2011 v 15:41 | ☆★Katka DJKaulitz★☆

Joe Jonas momentálně vystupuje jako suppport act na evropském turné Britney Spears. V rozhovoru pro klatsch-tratsch.de se zmiňuje Tokio Hotel.
Jsi v Německu poprvé nebo máš vůbec čas se tady trochu porozhlédnout?
"V Německu jsem pošesté. Bohužel nemám tolik času se tady porozhlédnout. Je to jenom krátká návštěva. Ale znám německé kapely jako Tokio Hotel. Dělají ještě hudbu?"

Thomas Anders se zmiňuje o Billovi

25. září 2011 v 11:36 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
http://media.news.de/resources/thumbs/ea/92/855286589_180x180/62aeb4b0171dea0e39adfe08f643.jpg
Thomas Anders z Modern Talking se v rozhovoru pro News.de zmiňuje o Billovi.
S Modern Talking byl známý hlavně kvůli jeho dlouhým vlasům, opálení ze solária a lesku na rty. "Byl jsem Bill Kaulitz 80. let," srovnává se se zpěvákem Tokio Hotel, který je známý pro jeho výstřední styl.

Max Barsky o Tokio Hotel

21. srpna 2011 v 15:23 | ☆★Katka DJKaulitz★☆


Max Barsky je ukrajinský herec a model.
Mám dotaz, který se týká kapely Tokio Hotel. Je to moje oblíbená kapela. Jsem zvědavá, co si o nich myslíš. Díky předem.
Max Barsky: Velmi cool hudební image, dobrá hudba, šílené oblečení. Mám jedno z jejich alb.
source: Muz-TV.ru

Jedward apelují na Billa a Toma: Přijeďte zpět do Německa!

26. července 2011 v 19:18 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Jedward jsou fanoušky Tokio Hotel-dvojčat
Jedward vystupují jako velcí fanoušci Tokio Hotel. Irská dvojčata John a Edward si dokonce koupila jejich první album "Scream." Tohle si myslí Jedward-dvojčata o dvojčatech Billovi & Tomovi Kaulitzovi z Tokio Hotel.
19leté popové duo Jedward v KinderCampus-rozhovoru prozradilo: "Přijeli jsme do Německa a chtěli jsme se setkat s Tokio Hotel a potom jsme se dozvěděli, že se mezitím odstěhovali do Los Angeles. No, pokud to vidíte, Tokio Hotel, Bille a ostatní...přijeďte do Německa, abychom se s vámi mohli setkat"!
Tokio Hotel ale mají nacpaný plánovač s termíny, protože jsou celosvětovými superstars. Šílená dvojčata z Jedward tak musejí být trpělivá, což ale vůbec neodpovídá jejich povaze.
Když už setkali s hvězdami jako Lady GaGa, Katy Perry, Miley Cyrus a Jonas Brothers, jsme si jisti, že brzo budou mít příležitost setkat se německým dvojčecím exportem.
Jedward si myslí, že by bylo "velmi veselé s nimi mluvit a že "je cool, že jsou dvojčata." K jejich vzhledu Eward říká: "Jeden má obrovské vlasy a druhý je víc rocker."

Kerli o spolupráci s Tokio Hotel

19. července 2011 v 19:04 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Tvoji fanoušci se opravdu často ptají na spolupráci s Tokio Hotel. Řekni nám něco víc o této spolupráci.
Kerli: Bylo to zábavné. Měli tuto píseň, do které hledali ženský vokál a narazili na mě. Nahrála jsem to v Los Angeles a když byli potom ve městě, šli jsme na večeři a do klubu. Jsou to cool kluci.

Richie Sambora se zmiňuje o Tokio Hotel

21. června 2011 v 17:50 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Richie Sambora je kytarista rockové kapely Bon Jovi.
Evropské kapely dlouho pošilhávaly za velkou louží. Momentálně považují američtí teenageři interprety ze 'starého světa' víc cool než ty americké. Tuto zkušenost má také Sambora, který je otcem rodiny.
"Tokio Hotel považuju za opravdu cool kapelu. Do Ameriky jsi jdou svou cestou. Hudební byznys se radikálně mění. Evropa je očima mnoha Američanů vysokým faktorem, který si snaží udržet krok s dobou. Myslím si, že je to kvůli tomu, že evropská mládež rychleji dospívá. To jde vidět především na dívkách. Bezpodmínečně chtějí působit starší. Asi to má nějaké dočinění s kulturními okolnostmi. Američtí rodiče mají tendanci, nechat jejich děti být dětmi. Tohle sleduju, nakonec, já sám mám dceru."

Katharina Weiß o Billovi

20. června 2011 v 14:03 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Katharina Weiß je ešte len 17 ročná autorka sa pýta mladých vo svojej knihe "Schön?!" na ich telá, ideály a problémové zóny.
V tvojich knihách sa pýtaš mládeže, čo pre nich znamená krása. Čo je pre teba krása?
Bill z Tokio Hotel je pre mňa pekný. Páčia sa mi androgýnne typy, ktoré sú k tomu vysoké a chudé. Pri čom chudým nemyslím vychudnutý. Aj oči sú pre mňa pri chalanoch dôležité. Ale čo sa týka typu chalanov, bohužiaľ sa nechám príliš ovplyvňovať mojimi kamarátkami.

Rammstein: "Tokio Hotel nereprezentují německé kapely"

29. května 2011 v 11:36 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
http://p2.trrsf.com/image/get?src=http%3A%2F%2Fvgn-live-mia.terra.com%2Fwebimg%2FPeru%2FImagenes%2FAB%2F48%2F45%2FRAMMSTEIN_TOKIO20110527032527.jpg&o=cf&vs=301x464&hs=619x464
[...]
Po dvou desetiletích se nezdá, že by je něco ovlivnilo, ale také oni mají své pocity... nenávisti k jejich krajanům Tokio Hotel. "Polemiky nebo kritiky nás neštvou, je nám to jedno. Ale co nesnáším je to, když mluví o úspěšných německých kapelách v zahraničí a zmiňují Tokio Hotel. To mě štve," říká.

Jedward o Tokio Hotel

26. května 2011 v 17:37 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
V roce 2009 se zúčastnili britské show "X Factor" a tento rok zastupují Irsko v Eurovision Song Contest.
Znáte Tokio Hotel?
John: (zprívá "Running through the monsoon...")

Edward: Oni jsou dvojčata, my jsme dvojčata. Hodně našich fanoušků jsou fanoušky Tokio Hotel. Teď, když jsme v Německu, tak bych se s nimi opravdu rád setkal.
John: Koupili jsme si jejich desky. Mají opravdu dobré songy. Miluju "Automatic".

Oba: (zpívají "Automatic" a znají celý text)

Edward: Vzpomínám si na jejich vystoupení na MTV European Music Awards, a jak na ně pršelo. To bylo opravdu úžasné. A Bill má skvělé vlasy!

John: Dvojčata z Tokio Hotel se v porovnání s námi zdají být velmi rozdílní.: Jeden má vlasy stylizované divoce nahoru a ten druhý má dredy. Jeden zpívá, druhý hraje na kytaru. My jsme naproti tomu opravdová dvojčata.

Dean & Dan Catenovi o Billovi

21. května 2011 v 12:19 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
V uplynulém roce vystoupil na vaší show Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Dobrý nápad?
Naše téma bylo Rocky Horror Picture Show. Je moderní Frankenstein, to se dobře hodilo.
Může být Bill Kaulitz stylovou ikonou také pro dospělé?
Nám se líbí jeho odvaha takto se stylizovat. Je to typ Boy Gaga.

Seremedy o Tokio Hotel

6. dubna 2011 v 15:47 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Mají fanoušky po celém světě a Yohio dostal hodně mailů od fanoušků - že je to tak často, jak od dívek, tak od kluků, mu je jedno. Větší část jejich fanoušků Yohio popisuje jako alternativní lidi ve věku 13-17 let.
- "Poslouchají nás stejní lidé, kteří mají rádi Tokio Hotel. Tokio Hotel dělají svoji věc a dopadá to dobře, ale není to něco, o co bych se opravdu zajímal," říká Yohio.
Podoba mezi Seremedy a Tokio Hotel je na dosah ruky. Obě kapely jsou mladé, mají japonské vlivy a vyzývají pohlavní role. Yohio si nicméně myslí, že by se neměli srovnávat.
- "Člověk nemůže vinit ty, kteří nás srovnávají, ale ve skutečnosti nejsme tak moc rovnocenní. Kromě toho, že zpěvák nosí trochu make-upu. Vůbec nemáme stejný hudební vkus. Nejsou tak extrémní, jako jsme my," říká.

Herbert Grönemeyer o Tokio Hotel

22. března 2011 v 19:16 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Minulou sobotu se konal pořad "Wetten, Dass...?", ve kterém byl hostem také Herbert Grönemeyer. V zákulisí se ho ptali na Justina Biebera ..padlo i srovnání s Tokio Hotel.
"Myslím si, že je to americké a ten chlapec si plní svůj sen. Je to protějšek Tokio Hotel. Ale pak musím upřímně říct, že hudbu Tokio Hotel shledávám lepší."

Peter Hoffmann o úspěchu Tokio Hotel

9. března 2011 v 16:02 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Peter Hoffmann - producent Tokio Hotel
Vy jste objevil Tokio Hotel. Jaké je tajemství jejich úspěchu?
Důležité byly osobnosti a songy. Vystihovali ducha doby a jejich zprávu adresovali hlavně mladistvým a dětem, protože v tom byly odráženy jejich problémy a jejich světy. Nejsou to castingová kapela, jak o nich bylo často napsáno. Toto vyzařování získáte v kolébce nebo ne. Jeden ho má a druhý ne, a to je rozdíl mezi dobrými muzikanty a umělci.

Velvyslanec Takahiro Shinyo se zmiňuje o Tokio Hotel

24. ledna 2011 v 19:53 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
http://www.tagesspiegel.de/images/heprodimagesfotos810120110124botschaftershinyo-jpg/3717008/3.JPG?format=formatOriginal

Velvyslanec  Takahiro Shinyo mluví s Tagesspiegel o historii a změnách v německo-japonských vztazích.

Udělaly obě strany dost, aby inspirovaly mládež té druhé země?
I nadále bychom rádi posílili podnět pro výměnu mládeže. Je velmi důležité, aby se bezprostředně poznali. Toho se u mladé generace musíme domáhat. Těšíme mě, že japonská pop kultura, jako manga anime, stejně tak jako kuchyňská kultura, zvyšuje inspiraci u Němců. Že Tokio Hotel budou mít v únoru živý koncert je také potěšující.

Dean a Dan z Dsqared2 o Billovi

21. ledna 2011 v 18:32 | ☆★Katka DJKaulitz★☆


Tak se také kvalifikoval Bill Kaulitz, který pro vás nedávno směl dělat modela. Nebo jak došlo na spolupráci?
Dean: Je moderní, mladý, inovativní, nosí make-up a to svět akceptuje! Popové hudbě tak dává nové umění.
Dan: Moderní Ziggy Stardust!

source: Glamour 01/2011

Fritz Rau se zmiňuje o Tokio Hotel

6. ledna 2011 v 13:56 | ☆★Katka DJKaulitz★☆

Fritz Rau (80) je německý pořadatel koncertů a turné.

Zajímáte se o aktuální hudební scénu?
Fritz Rau: Ale ano, o to se starají moje vnoučata. Existuje jedna skupina, Black Eyed Peas. Moje první myšlenka byla: Co jsou zač? Potom mě moje vnoučata donutila, abych si je poslechl. Od té doby jsem nadšen. Také Tokio Hotel jsem už viděl. Ti kluci jsou na dobré cestě. A je super, že se dali Take That zase dohromady.

Adam Lambert exkluzivně:”Bill Kaulitz mě nemá rád…”

23. listopadu 2010 v 17:39 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Tady na
PromiPranger je to jedno z mých oblíbených témat. Ztracení králové děti, Adam Lambert a Bill Kaulitz. Bohužel všechny moje pokusy jako zprostředkovatele svatby selhaly. Zatímco Adam je momentálně na velmi úspěšném turné po Německu, Bill se ubednil v Los Angeles. Různé kontinenty, různé okolnosti, ach, rád s těma dvěma chtěl mít rozhovor. Pottschalk se bohužel osobně na koncert Adama Lamberta nedostavil a velmi toho lituje, protože podle reportů od fanoušků to muselo být úžasné.

Kromě toho je Adam ještě hvězdou k dotknutí a naštěstí existuje hodně pravidelných čtenářů, kteří občas poskytnou důvěrné informace. Co Adam Lambert údajně řekl, když se mluvilo na nevyhnutelné téma "Bill Kaulitz":

"Bill don't like me. He still thinks he likes girls!" - "Bill mě nemá rád. Pořád si myslí, že se rád holky!" Opravdu to takto řekl? Ano, protože Pottschalk měl několik ucho-svědků na místě a věří tomu na 200%.
[…]

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // http://www.promipranger.de
Na začátku videa se mluvilo o TH,  Adam: "Tokio Hotel jsou moje královny. Velmi se mě bojí. On se mě hodně bojí"...

Max George (The Wanted) o Billovi

16. listopadu 2010 v 17:05 | ☆★Katka DJKaulitz★☆


Max: "Musím přiznat že jsem byl do Billa Kaulitze z Tokio Hotel zamilovaný...až do doby, kdy mi kdosi řekl, že není holka!"

Alice Cooper o Billovi

12. listopadu 2010 v 14:47 | ☆★Katka DJKaulitz★☆

Alice Cooper je právě na turné v Německu a dnes večer hraje v Dortmundu. BILD s ním mimo jiné mluvil také o reklamní kampani Saturn a o Billovi:

BILD: V Německu jste společně s Billem Kaulitzem vidět v reklamních spotech. Co si o zpěvákovi Tokio Hotel myslíte?
Alice Cooper: Bill je velkolepý. V Americe není jeho kapela ještě tak úspěšná, ale on si udělá cestu.

Matthias Schweighöfer se zmiňuje o Tokio Hotel

1. listopadu 2010 v 14:28 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
Matthias Schweighöfer (německý herec) se zmiňuje o Tokio Hotel:

Poslední otázka: Pane Schweghöfere, je Lena mladé, nové Německo?
Vnější dojem Leny je pro Německo velmi dobrý, protože ukazujeme, že z naší generace existují také talentovaní lidé.

Je tato generace jiná než ta předtím?
Jsme rychlejší.

Litovali, že nejsou žádní němečtí hrdinové.
Lena je německá hrdinka. Přesně jako Tokio Hotel.

Sonohra mluví o Tokio Hotel

1. listopadu 2010 v 14:27 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
http://1c.img.v4.skyrock.net/1cc/tokio-hotel/pics/2944776791_1_3.png

Luca a Diego z italského dua Sonohra mluvili o Tokio Hotel během jejich nedávného rozhovoru. Oba dva byli na koncertě Tokio Hotel v Padově (Itálie), 26. března, podívejme se na to, co řekli:

Jaké nejlepší koncerty jde navštívili?
Diego: No už jsme navštívili několik koncertů. Od Erica Claptona se nám líbil.
Luca: Byl jsem na... no první koncert, který jsme navštívil, byl Baglioni, potom Biagio Antonacci, Noemi, Tiziano Ferro,... a nedávno Tokio Hotel.

A jací byli Tokio Hotel?
Luca: Nechci dávat názor jako fanoušek, ale spíše jako někdo, kdo navštívil koncert mezinárodní kapely. Jako mezinárodní kapela však udělali dobrou show, scéna byla krásná a všechno. Ale na můj vkus raději preferuji jiný žánr koncertu, protože tyto koncerty mně připadají spíše chladné. Zaměřené pouze na show. Koncerty, které jsou typicky americké. Ale to je věc vkusu.

Kristian Nord o jeho práci s Tokio Hotel

24. října 2010 v 16:50 | ☆★Katka DJKaulitz★☆
http://www.bandologie.de/doc_kolonko/bilder/kristian_nord_555px.jpg

Nils Kolonko: Viděl jsem aktuální seznam autorů Tokio Hotel (album: "Humanoid"). Samozřejmě tam jsou Peter Hoffmann, David Jost a Pat Benzner (kteří už byli v týmu, když se kapela jmenovala ještě Devilish), stejně tak tam jsou zařazeni Bill a Tom Kaulitzovi. K tomu Dave Roth, který se už na albu "Schrei" podílel na psaní  "Durch den Monsun". Všichni další textaři a producenti jsou už léta nebo desetiletí ustáleni;  'Best Of' americké producentské scény: The Matrix (extrémně úspěšný tým producentů, kteří už produkovali mnohé věci pro Avril Lavigne), Desmond Child (mezi jinými Bon Jovi, Alice Cooper, Kiss, Cher, Dream Theater), Jonathan Davis (Korn), Guy Chambers (Robbie Williams), Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, ředitel A&R, Interscope Record), ... a ty: Kristian D. Nord. (žádní jiní textaři/producenti).

Otázka: Jak se relativně mladému producentovi podaří dostat do takového zavedeného týmu? Jak to šlo u tebe? Jaké typy můžeš dát aspirujícím hudebním producentům?
Kristian Nord: Častokrát musíte mít trochu štěstí. Já jsem k Tokio Hotel přišel jako k projektu, který byl už mega úspěšný, úspěch tedy nebyl kvůli mě, ale jsem rád, že jsem můj tvůrčí vstup směl dát projektu této velikosti a spoluutvářet zvuk kapely.
Pat Benzner, se kterým pracuju už přes deset let a je můj dobrý přítel, mě vzal do tohoto týmu. Když se potom "Scream" stalo v Americe úspěšným a tahle kapela byla první německou kapelou, která získala MTV cenu, využili jsme ten humbuk, abychom dostali lidi na tuto loď, kterou sami velmi uctíváme. Tohle mělo víc co dočinění se zábavou a kreativitou, než s byznysem.
Myslím, že nejlepší typ, který můžu dát mladým producentům a muzikantům je ten, že by neměli být příliš rychle spokojeni. Ať je to Desmond Child v Americe nebo Andreas Herbig v Německu. Je spojuje to, že přestanou až tehdy, když jsou na sto procent spokojeni. I když to znamená dva dny hledat to správné slovo nebo po třech dnech mixování jit na nulu a začít znovu.
Také je důležitá odolnost a vytrvalost. V mých dvaceti letech (teď mám 33) jsem hodně pracoval zadarmo, abych si otevřel dveře.. Pokud se jedná o důsledně dobrou práci, potom tot aké bude mít úspěch.
Kromě toho se také musíte realisticky ocenit. Já například vím, že nikdy v životě nebudu tak dobrý a rychlý textař jako Dave Roth nebo Ryan Tedder. Měli byste být kritičtí, soustředit se na silné stránky a ty se pokusit optimalizovat. Je stále co zlepšovat.


klik

Wolfgang Joop o Billovi (sueddeutsche.de)

19. října 2010 v 16:19 | ☆★Katka DJKaulitz★☆Nedávno byl na pařížské Pret-a-porte show. Tam se setkal s Tokio-Hotel-frontmannem Billem Kaulitzem. Společně s TV-týmem, který je doprovázel na turné Paříží. Také další den byl 21letý zpěvák viděn na Wunderkind fashion show. Láska k móde není to jediné, co mají společného.

Joop: Oba jsme vyrazili na cestu stát světovými hvězdami. K tomu potřebujete hodně dispicplíny, ale také zůstat nohama na zemi. Víte, skutečně hvězdy jsou většinou téměř vždy uvolněné, zatímco hvězdičky jsou neposedné...

Joop: Ano, v dělání módy má velký zájem, ale myslím si, že se náš vkus liší.

Takže s největší pravděpodobností Bill Kaulitz nebude novou múzou Wolfganga Joopa. Koneckonců Billův emo-vzhled a oblečení Wolfganga Joopa je velmi odlišné. Ale to by měl poznat i ten, který není profesionál.

 
 

Reklama